Mandaty za nielegalne rajdy w Nasielsku

Mandaty za nielegalne rajdy w Nasielsku

5 sierpnia 2021 1 przez Dino19833

Na podstawie Krajowej Mapy Zagrożeń i Bezpieczeństwa oraz zgłoszeń mieszkańców, nielegalne wyścigi oraz drift po drogach publicznych ujawnili w ostatnim czasie nasielscy policjanci. Mundurowi ukarali mandatami karnymi kierowców, którzy swoje spotkania organizowali w centrum Nasielska. Przypominamy, że takie zachowanie to igranie ze zdrowiem własnym i innych uczestników ruchu drogowego!

Policjanci z Komisariatu Policji w Nasielsku zareagowali na informacje i sygnały od mieszkańców gminy, a także naniesione na KMZiB zagrożenia, dotyczące nielegalnych rajdów samochodowych na terenie miasta. Mundurowi na podstawie m. in. prowadzonych kontroli oraz nagrań z monitoringu miejskiego potwierdzili powyższe zagrożenie.

W krótkim czasie nasielskim policjantom udało się również ustalić kierowców próbujących swoich sił w niebezpiecznej jeździe po ulicach miasta. Funkcjonariusze wszczęli postępowania w sprawach o wykroczenia. Kierowców ukarano mandatami karnymi.

Jednocześnie policjanci zapowiadają kolejne kontrole w rejonach, gdzie może dochodzić do nielegalnych rajdów samochodowych.

źródło: KPP Nawy Dwór Mazowiecki